آموزش ریست پرینتر کانن

اگر روی صفحه نمایش پرینتر شما یک پیغام خطا ظاهر شده، می‌توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای محصول، علت به نمایش درآمدن این پیغام را جویا شوید. در صورتی که برای برطرف کردن مشکل نیاز به ریست بود یا احساس به هم ریخته در تنظیمات آن می‌کنید، شما می‌توانید به آسانی با ریست کردن تنظیمات پرینتر و بازگرداندن تنظیمات پرینتر به تنظیمات کارخانه، مشکلات احتمالی دستگاه را برطرف کنید. در ادامه این مطلب با آموزش ریست پرینتر کانن با ما همراه باشید.

ریست پرینتر کانن

ریست پرینتر کانن

منوی پرینتر کانن می‌تواند دسترسی به گزینه‌ی بازگشت به تنظیمات کارخانه را ارائه کند. البته توجه داشته باشید پس از ریست پرینتر کانن شما باید تمام تنظیمات اتصال به کامپیوتر یا هر دستگاه دیگری که از آن برای چاپ استفاده می‌کنید را مجدداً انجام دهید.

 

ریست پرینتر کانن در مدل‌های دارای نمایشگر

اگر پرینتر شما دارای یک نمایشگر برای کنترل است، برای ریست پرینتر کانن می‌توانید از مراحل زیر استفاده کنید:

  1. پرینتر را روشن کنید و به منوی تنظیمات بروید.
  2. با فلش‌های موجود روی بدنه، در صفحه منو وارد بخش Setup (راه اندازی) شوید.
  3. اکنون وارد صفحه تنظیمات Device (دستگاه) شوید و سپس گزینه OK را بفشارید. ممکن است این گزینه در برخی مدل‌ها Printer Services نام داشته باشد.
  4. گزینه‌ی Reset Settings را انتخاب کنید و سپس روی گزینه‌ی OK کلیک کنید. ممکن است این گزینه در برخی مدل‌ها Reset to Default Factory نام داشته باشد.

 

ریست پرینتر کانن در مدل‌های فاقد نمایشگر

اگر پرینتر شما فاقد نمایشگر برای کنترل است، برای ریست پرینتر خود مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. پرینتر خود را خاموش کنید و به طور کلی از برق بکشید. بهتر است، 1 دقیقه دستگاه را در همین حالت رها کنید.
  2. مجدداً پرینتر را به برق بزنید و روشن کنید.
  3. در زمان روشن شدن پرینتر، انگشت خود را روی دکمه OK (یا Resume) نگه دارید تا چراغ‌های پرینتر به حالت چشمک‌زن درآیند.
  4. اکنون پرینتر به صورت خودکار تنظیمات را به حالت کارخانه باز می‌گرداند. در این حین ممکن است دستگاه چند مرتبه خاموش و روشن شود.
  5. پس از اتمام فرآیند، چند دقیقه منتظر بمانید تا پرینتر به صورت کامل بالا بیاید.

 

نصب و تعمیر پرینتر کانن را به ما بسپارید

اگر به تازگی پرینتر کانن خریده‌اید و با چگونگی نصب پرینتر کانن مشکل دارید یا اینکه از کاربران پرینتر کانن هستید با انواع و اقسام مشکلات در این دستگاه مانند روشن نشدن پرینتر کانن مواجه شده‌اید، فقط کافیست با نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن تماس بگیرید. تعمیرکاران نمایندگی کانن پس از تماس شما به آدرس موردنظرتان اعزام شده و خدمات نصب، عیب‌یابی، سرویس و تعمیر پرینتر کانن را در محل به شما ارائه می‌دهند.

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+