canon logo
اشتراک گذاری

تعمیر دوربین کانن

تعمیر دوربین کانن توسط کارشناسان حرفه ای در این مرکز انجام میشود.کانن برند محبوب و مطرحی در ساخت انواع دوربین های حرفه ای است. دوربین های این کمپانی انتخاب بسیاری از مردم جهان برای ثبت تصاویر زیبا در حرفه ی عکاسی می باشند. در حال حاضر بخش عظیمی از بازار جهانی تصویر و چاپ به تسخیر کمپانی کانن درآمده است. این شرکت توانسته است به عنوان یکی از پرچمداران و پیشروان اصلی ساخت دوربین شناخته شود. با افزایش کاربران دوربین های کانن نیاز به تعمیر این تجهیزات نیز پدید آمده است. در این راستا نمایندگی رسمی کانن مناسب ترین گزینه ی انتخابی است. این نمایندگی مجموعه ی مجاز دریافت خدمات فوق تخصصی و تعمیراتی دوربین های مختلف کانن می باشد.

نمایندگی تعمیر دوربین canon

هزینه تعمیر دوربین کنون

برای این که بدانید چقدر باید برای تعمیر دوربین تان هزینه کنید، باید تا عیب یابی کامل آن صبر کنید. هزینه تعمیر دوربین کانن و سایر برندها با توجه به نوع و میزان آسیب دیدگی قطعات، متفاوت است. درواقع تعمیرکار، دوربین را بررسی می کند تا بداند که اجزای آن قابل ترمیم هستند یا خیر.

سپس بر این اساس، قیمت تعمیرات دوربین canon را برآورد می کند. حتی نوع قطعه معیوب هم در تعیین هزینه تعمیرات تاثیرگذار است. مثلا اگر نمایشگر دوربین یا اجزایی همچون برد نیاز به تعویض داشته باشند، با توجه به گران بودن نمونه اورجینال این قطعات، هزینه بیشتری روی دست شما خواهند گذاشت.

نمایندگی دوربین کانن

کانن برند مطرح و پیشروی ساخت دستگاه های دیجیتال از جمله دوربین های حرفه ای است. نمایندگی دوربین کانن مرکز مجازی برای دریافت خدمات مرتبط با فروش و تعمیر دوربین های کانن می باشد. این نمایندگی با استفاده از دانش به روز کارشناسان ماهر و نیز به کارگیری تجهیزات فنی مدرن به فعالیت می پردازد. خدمات تخصصی نمایندگی دوربین کانن براساس پارامترهای اصولی و استاندارد شکل گرفته و توسط گارانتی های معتبر کتبی تضمین می شوند.

تعمیرات تخصصی دوربین کانن

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر دوربین کانن

اقداماتی همچون تعمیر و تعویض لنز، تعمیر اپتیک، ترمیم سنسورها، تعمیر و تعویض بدنه، تعمیر کلیدها، رفع ارورها، تعمیر باتری و تعویض آن در صورت نیاز، تعمیر برد، تعمیر و تعویض شاتر، تعمیرات بازیابی اطلاعات، تمیز کردن لنز و سنسورها، تعویض ال سی دی آسیب دیده، رفع مشکلات فوکوس و … بخشی از خدمات تعمیر دوربین کانن هستند. به دلیل ارائه ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران، می توانید مطمئن باشید که تمامی قطعات جایگزین شده اصل هستند و مراحل عیب یابی و ترمیم دوربین، در بالاترین سطح کیفی و تخصصی انجام می شوند.

تعمیر نمایشگر دوربین کانن

نمایشگر دوربین پلی میان دستورات کاربر و سیستم داخلی دوربین است. این بخش از دوربین در راستای نمایش زوایایی که کاربر قرار است از آن ها عکس برداری یا فیلم برداری کند، کاربرد دارد. هر گونه خرابی در LCD دوربین می تواند به طور کلی کارایی دستگاه را مختل کند. البته لازم به ذکر است که عدم نمایش تصویر بر روی ال سی دی دوربین کانن همواره نیازمند تعمیرات تخصصی نیست. به هنگام پیدایش این مشکل دقت کنید که حتما ال سی دی دوربین روشن و فعال باشد، سپس بهتر است مقدار گزینه ی مرتبط با روشنایی را افزایش دهید.

پیشنهاد می شود جهت رفع اختلالات ال سی دی دوربین از حالت اتوماتیک تنظیمات دوربین نیز بهره ببرید. اگر با نحوه ی فعال سازی این قابلیت آشنا نمی باشید از دفترچه ی راهنمای دوربین استفاده کنید. در صورتی که همچنان با ناکارآمدی ال سی دی روبه رو هستید و یا  حالت تاری و رنگین کمانی شدن رنگ های تشکیل دهنده ی اشیای مقابل دوربین را مشاهده می نمایید، بازگشت کارایی دوربین مورد نظر نیازمند بررسی های کارشناسانه ی تعمیرکاران ماهر خواهد بود.

تعمیر فلش دوربین کانن

نور بخش بسیار ویژه ای در حرفه ی عکاسی و استفاده از دوربین است. انتخاب بهترین نور در عکس برداری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، زیرا نوع نور می تواند تغییرات زیبایی را در ویژگی ها و حالت های ثبت تصویر به وجود آورد. بنابراین خرابی فلش دوربین، موجب ثبت عکس های بی کیفیتی می گردد. اصابت ضربه و نفوذ مایعات دو عامل مهم در پیدایش عیوب ساختاری فلش هستند. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر دوربین کانن با به کارگیری تجهیزات پیشرفته تاثیرات منفی این عوامل مخرب را از فلش دوربین از بین می برند و فلش را بدون افت کیفیت اولیه بازیابی می نمایند.

تعمیرات دوربین کانن

با توجه به کاربرد بسیار زیاد دوربین‌های دیجیتال در مراسم مختلف، تعمیر دوربین کانن از جمله مواردی است که کاربران به آن نیاز دارند. خرابی دوربین کانن به دلایل مختلف ایجاد می‌شود که هر کدام شیوه تعمیر خاص خود را دارند. در این مقاله برآن شده‌ایم که شما را با انواع آسیب‌ها و صدماتی که ممکن است برای دوربین کانن پیش بیاید، آشنا کنیم، پس ما را تا انتهای بحث همراهی کنید.

تعمیر ال سی دی دوربین کانن

ال سی دی دوربین کانن یکی از قسمت‌های است که اغلب دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. در صورتی که این قطعه آسیب ببیند، عملا دوربین غیر قابل استفاده می‌شود. ال سی دی ممکن است در اثر ضربات مکانیکی، نفوذ گرد و خاک و یا نفوذ مایعات دچار صدمه شود. لازم به ذکر است که تابش نور خورشید هم اغلب موجب آسیب رسیدن به ال سی دی این دوربین می‌گردد.

ال سی دی از حساس‌ترین بخش‌های دوربین کانن است و هرگونه خطا در تعمیر آن می‌تواند عملکرد دستگاه را کاملا مختل کند. بنابراین توصیه می‌شود که برای تعمیر دوربین کانن در مواقع خرابی ال سی دی حتما از افراد ماهر و خبره کمک بگیرید.

تعمیر برد دوربین کانن

گاهی اوقات دوربین کانن خاموش شده و تلاش کاربر برای روشن کردن آن بی فایده است. در این حالت به احمال زیاد مشکل از جانب برد دستگاه است. دوربین کانن مجهز به یک برد اصلی است، این قطعه موظف است که بین همه قسمت‌های دوربین ارتباط برقرار کند. با توجه به این مطلب آسیب دیدن به برد می‌تواند، عملکرد دستگاه را کاملا مختل کند و آن را از کار بیندازد.

علت خراب شدن برد دوربین در اکثر موارد، آبخوردگی و یا وارد آمدن ضربه به دستگاه است. به منظور تعمیر دوربین کانن در این شرایط بی‌شک نیاز به کارشناس متبحر و با تجربه خواهید داشت. نمایندگی دوربین کانن با برخورداری از تکنسین‌های حرفه‌ای می‌تواند، شما را یاری رسانده و تعمیرات دوربین را در مدت زمات کوتاهی انجام دهد.

برطرف کردن مشکل آبخوردگی دوربین کانن

آبخوردگی یکی از مسائل رایجی است که مالکان دروبین کانون را با مشکلات عدید روبرو می‌کند. در صورتی که به موقع برای رفع مشکل آبخوردگی دوربین کانن اقدام نشود، ممکن است سایر قطعات دستگاه را نیز خراب کند.

هنگام مواجه شدن با مشکل آبخوردگی، بلافاصله دستگاه را خاموش کنید، سپس کلیه متعلقات آن را مانند کارت حافظه، لنز و همچنین باتری را بیرون بیاورید. حال باید توسط یک تکه پارچه وسیله را خشک کرده و در اسرع وقت آن را به یک متخصص نشان دهید. کارشناسان نمایندگی با دقت بسیار نسبت به از بین بردن رطوبت موجود در دستگاه اقدام کرده و برای تعمیر دوربین کانن مشکل تمام قطعات معیوب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف می‌کنند.

تعمیر لنز دوربین کانن

لنز دوربین کانن نیز از جمله قطعاتی است که گاهی نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. دلایل مختلفی برای خرابی این قطعه وجود دارد که از جمله آن می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • نوسانات برق
  • نفوذ رطوبت به دوربین کانن
  • گرما و سرمای شدید
  • ورود گرد وخاک به درون دستگاه
  • تابش اشعه خورشید به لنز

به منظور تعمیر دوربین کانن در حالتی که لنز آن صدمه دیده است، توصیه می‌گردد که از نمایندگی‌ها معتبر دوربین کانن کمک بگیرید. تعمیرکاران این نمایندگی‌ها تجارب فراوانی داشته و به سرعت عیوب دستگاه را تشخیص می‌دهند و در اسرع وقت مشکلات دوربین را رفع می‌کنند.

رفع سختی لنز موقع جدا شدن از دوربین

از جمله مشکلات رایجی که اغلب کاربران با آن مواجه می‌شوند، سختی لنز موقع جدا شدن از دستگاه است. دلیل این مسئله نفوذ گرد و غبار به درون دوربین و یا ضربه خوردن آن است. تکنسین‌های نمایندگی برای تعمیر دوربین کانن در چنین مواقعی بسیار حرفه‌ای عمل کرده و عیوب دستگاه را به سرعت رفع می‌کنند.

برطرف کردن مشکل شطرنجی شدن تصویر دوربین کانن

شطرنجی شدن تصویر دوربین کانن نیز موجب آزار مالکین این دستگاه می‌گردد و دردسرهای بسیاری را ایجاد می‌کند. این مشکل معمولا به دلیل کثیفی هد ایجاد می‌شود. برای رفع شطرنجی شدن تصویر ابتدا هد را تمیز کنید، در صورتی که مشکل حل نشد، دوربین خود را به نمایندگی تعمیرات بسپارید.

رفع مشکل نمایش ندادن تصویر در ال سی دی دوربین

مشکل عدم مشاهده تصویر در ال سی دی نیز یکی از مسائلی است که ممکن است برای دوربین‌های کانن به وجود بیاید. این امر اغلب به خاطر ایراد در مدار پردازش تصویر ایجاد می‌گردد. به منظور رفع مشکلات دوربین کانن در این موارد با یک کارشناس مشورت کنید و دوربین خود را برای تعمیر در اختیار او قرار دهید.

برطرف کردن آسیب پنل لمسی دوربین کانن

در صورت خراب شدن پنل لمسی، اختلال بسیاری در عملکرد دوربین به وجود می‌آید. اساسی‌ترین علت این مسئله آسیب رسیدن به ال سی دی، خراب شدن برد داخلی دستگاه و صدمه رسیدن به کابل ارتباط ال سی دی است. تعمیر دوربین کانن در این گونه مواقع به سهولت توسط تکنسین‌های نمایندگی دوربین کانن انجام خواهد شد.

تعمیر سنسور دوربین کانن

یکی از اقداماتی که برای تعمیر دوربین کانن انجام می شود، تعمیر یا تعویض سنسور است. سنسور یا حسگر، جزو مهم ترین بخش های دوربین های عکاسی است که نور را تامین می کند. اگر سنسورها ایرادی داشته باشند، عملیات ثبت و ذخیره تصاویر دچار مشکل می شود.

نکته دیگر این که تداوم مشکلات حسگر، زمینه را برای بروز ایرادات جدی تر در دوربین فراهم می کند. تعمیر سنسور دوربین کانن، بسته به نوع این قطعه، به روش های مختلف انجام می شود. البته فرقی ندارد که سنسور دوربین شما از نوع (CMOS) ، باشد یا(CCD)  و یا Foveon ، کارشناسان مجرب تعمیر دوربین canon، آن را به نحو احسن تعمیر کرده و در صورت نیاز، از یک سنسور جدید در دوربین استفاده می کنند.

رفع ارورهای دوربین کانن

گاهی باید برای تعمیر دوربین کانن، کدهای خطای آن را برطرف کرد. کدهایی مثل  Err 40، Err 30، Err 20 ، ارور Err 10 اختلال فایل، Error 99  بخشی از رایج ترین ارورهای دوربین کنون هستند که بروز مشکل در این دستگاه را نشان می دهند. این کدها در واقع نوعی هشدار هستند که از بروز ایراد در بخش های مختلف دوربین خبر می دهند. اگر مفهوم این ارورها را بدانید راحت تر می توانید آنها را برطرف کنید. اما بهتر است برای عیب یابی دقیق و رفع ارورهای دوربین کانن به صورت اصولی، از تعمیرکاران حرفه ای و مجرب کمک بگیرید.

رفع اختلالات مرتبط با لنز دوربین کانن

لنز قطعه ی اصلی هر دوربین است.یکی از مشکلات رایجی که احتمال دارد دوربین با آن رو به رو شود، مشکل گیر کردن لنز دوربین است. در اکثر موارد ضعیف شدن باتری‌ دستگاه و یا درست جا نگرفتن آن در سیستم دوربین موجب بروز این مشکل می شود. برای مقابله با چنین اختلالی در ابتدا باتری دوربین را چک کنید و از سلامت و نحوه ی قرار گرفتن آن در دستگاه اطمینان بیابید. البته ممکن است گرد و غبار کناره های لنز نیز باعث پیدایش ایراداتی در روند کاری آن شوند. سعی کنید علاوه بر پاکسازی دوره ای و مرتب لنز اطراف آن را هم با استفاده از اسپری های هوای فشرده تمیز نگه دارید. در صورت تداوم اشکالات پیش آمده در لنز با ما در مرکز تخصصی تعمیر دوربین کانن تماس حاصل فرمایید.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید