نمایندگی کانن
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر دوربین کانن

تعمیر دوربین کانن توسط کارشناسان حرفه ای در این مرکز انجام میشود.کانن برند محبوب و مطرحی در ساخت انواع دوربین های حرفه ای است. دوربین های این کمپانی انتخاب بسیاری از مردم جهان برای ثبت تصاویر زیبا در حرفه ی عکاسی می باشند. در حال حاضر بخش عظیمی از بازار جهانی تصویر و چاپ به تسخیر کمپانی کانن درآمده است. این شرکت توانسته است به عنوان یکی از پرچمداران و پیشروان اصلی ساخت دوربین شناخته شود. با افزایش کاربران دوربین های کانن نیاز به تعمیر این تجهیزات نیز پدید آمده است. در این راستا نمایندگی رسمی کانن مناسب ترین گزینه ی انتخابی است. این نمایندگی مجموعه ی مجاز دریافت خدمات فوق تخصصی و تعمیراتی دوربین های مختلف کانن می باشد.

تعمیرات دوربین کانن

هزینه تعمیر دوربین کانن

برای این که بدانید چقدر باید برای تعمیر دوربین تان هزینه کنید، باید تا عیب یابی کامل آن صبر کنید. هزینه تعمیر دوربین کانن بسیار متنوع بوده و نمی توان برای آن نظر قطعی داد. چرا که این هزینه کاملا به نوع آسیب دیدگی و میزان خرابی بستگی دارد.

ممکن است برخی مواقع تنظیمات دوربین دچار بهم ریختگی شده باشد و دستگاه با مشکل مواجه شود.در این شرایط کارشناس تعمیرات دوربین کانن، اقدام به تنظیم مجدد دوربین کرده و آن را به حالت عادی بازمی گرداند. به این ترتیب هزینه این گونه خدمات جزئی، بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود و کاربران را با دردسر روبرو نمی کند.

اما در برخی موارد همانند سقوط دوربین از ارتفاع، افتادن دوربین در آب، شکستن بخش های گوناگون دوربین، آسیب دیدگی گسترده دوربین و مواردی از این قبیل، باعث می شوند قسمت های حساس دوربین دچار مشکل شوند و بالطبع تعمیر آن نیز هزینه و زمان بیشتری را می طلبد.

به این ترتیب لازم است برای تعمیر دوربین کانن به نمایندگی معتبر کانن مراجعه کنید تا کارشناسان مجرب آن بتوانند دستگاه را به درستی عیب یابی کنند. در واقع تکنسین، دوربین را بررسی می کند تا بداند که اجزای آن قابل ترمیم هستند یا خیر. این کار کمک می کند به جای تعویض قطعات، برخی از قطعات را تعمیر کرده و مجددا مورد استفاده قرار دهند. بنابراین با مراجعه به کارشناسان متخصص می توانید در هزینه تعمیر دوربین صرفه جویی کنید.

تکنسین ها بر این اساس، قیمت تعمیرات دوربین canon را برآورد می کنند. حتی نوع قطعه معیوب هم در تعیین هزینه تعمیرات تاثیرگذار است. مثلا اگر نمایشگر دوربین یا اجزایی همچون برد نیاز به تعویض داشته باشند، با توجه به گران بودن نمونه اورجینال این قطعات، هزینه بیشتری روی دست شما خواهند گذاشت.

هزینه تعمیر دوربین کانن

نمایندگی دوربین کانن

کانن برند مطرح و پیشروی ساخت دستگاه های دیجیتال از جمله دوربین های حرفه ای است. نمایندگی دوربین کانن مرکز مجازی برای دریافت خدمات مرتبط با فروش و تعمیر دوربین های کانن می باشد. این نمایندگی با استفاده از دانش به روز کارشناسان ماهر و نیز به کارگیری تجهیزات فنی مدرن به فعالیت می پردازد. خدمات تخصصی نمایندگی دوربین کانن براساس پارامترهای اصولی و استاندارد شکل گرفته و توسط گارانتی های معتبر کتبی تضمین می شوند.

تعمیرات تخصصی دوربین کانن

تعمیر دوربین کانن در محل

تعمیر دوربین کانن در محل یکی از خدمات ارائه شده در نمایندگی کانن است که به منظور جلب رضایت مشتریان توسط تیم کارشناس و مجرب انجام می شود. هدف از ارائه این خدمات، بهبود و ارتقای سطح کیفی خدمات پس از فروش در این نمایندگی است که می تواند با استفاده از بالاترین استاندارد ها، رضایت مشتریان را جلب کند.

با استفاده از سرویس تعمیرات دوربین کانن در محل، کاربران با مشکلات جابجایی و حمل و نقل دستگاه خود مواجه نیستند و با جستجو در خیابان های پر ترافیک، زمان و انرژی خود را صرف نمی کنند. بلکه با تعمیرگاه مجاز تماس گرفته و از دردسر های آن رها می شود. تعمیر دوربین در محل مزایای فراوانی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

  • امکان پرسش سوالات و مشاوره با کارشناسان متخصص برای شما فراهم می شود.
  • پیش از اقدام به تعمیر دوربین، دستگاه عیب یابی شده و نوع خرابی و هزینه تعمیر آن مشخص می شود.
  • تمام قطعات استفاده شده توسط نمایندگی، اصل هستند و از ضمانت پس از تعمیر برخوردارند.
  • می توانید از راهکار های کارشناس مربوطه جهت افزایش عمر مفید دوربین استفاده کنید.
  • انرژی و زمان شما برای یافتن تعمیرگاه معتبر و مجرب از دست نخواهد رفت.
  • نیازی به جابجایی و حمل دستگاه به تعمیرگاه نخواهید داشت.
  • با این روش از مشکلاتی که ممکن است در حین جابجایی رخ دهد، پیشگیری می کنید.
  • هزینه اضافه برای جابجایی و حمل دستگاه نمی پردازید.
  • می توانید بر فرآیند سرویس و تعمیر دستگاه نظارت داشته باشید.
  • تامین قطعات مورد نیاز در تعمیرات دوربین کانن بر عهده کارشناس متخصص است و نیاز به خروج از منزل ندارید.

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر دوربین کانن

اقداماتی همچون تعمیر و تعویض لنز، تعمیر اپتیک، ترمیم سنسورها، تعمیر و تعویض بدنه، تعمیر کلیدها، رفع ارورها، تعمیر باتری و تعویض آن در صورت نیاز، تعمیر برد، تعمیر و تعویض شاتر، تعمیرات بازیابی اطلاعات، تمیز کردن لنز و سنسورها، تعویض ال سی دی آسیب دیده، رفع مشکلات فوکوس و … بخشی از خدمات تعمیر دوربین کانن هستند. به دلیل ارائه ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران، می توانید مطمئن باشید که تمامی قطعات جایگزین شده اصل هستند و مراحل عیب یابی و ترمیم دوربین، در بالاترین سطح کیفی و تخصصی انجام می شوند.

نمایندگی تعمیر دوربین canon

تعمیر نمایشگر دوربین کانن

نمایشگر دوربین پلی میان دستورات کاربر و سیستم داخلی دوربین است. این بخش از دوربین در راستای نمایش زوایایی که کاربر قرار است از آن ها عکس برداری یا فیلم برداری کند، کاربرد دارد. هر گونه خرابی در LCD دوربین می تواند به طور کلی کارایی دستگاه را مختل کند. البته لازم به ذکر است که عدم نمایش تصویر بر روی ال سی دی دوربین کانن همواره نیازمند تعمیرات تخصصی نیست. به هنگام پیدایش این مشکل دقت کنید که حتما ال سی دی دوربین روشن و فعال باشد، سپس بهتر است مقدار گزینه ی مرتبط با روشنایی را افزایش دهید.

پیشنهاد می شود جهت رفع اختلالات ال سی دی دوربین کانن از حالت اتوماتیک تنظیمات دوربین نیز بهره ببرید. اگر با نحوه ی فعال سازی این قابلیت آشنا نمی باشید از دفترچه ی راهنمای دوربین استفاده کنید. در صورتی که همچنان با ناکارآمدی ال سی دی روبه رو هستید و یا  حالت تاری و رنگین کمانی شدن رنگ های تشکیل دهنده ی اشیای مقابل دوربین را مشاهده می نمایید، بازگشت کارایی دوربین مورد نظر نیازمند بررسی های کارشناسانه ی تعمیرکاران ماهر خواهد بود.

تعمیر فلش دوربین کانن

نور بخش بسیار ویژه ای در حرفه ی عکاسی و استفاده از دوربین است. انتخاب بهترین نور در عکس برداری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، زیرا نوع نور می تواند تغییرات زیبایی را در ویژگی ها و حالت های ثبت تصویر به وجود آورد. بنابراین خرابی فلش دوربین، موجب ثبت عکس های بی کیفیتی می گردد. اصابت ضربه و نفوذ مایعات دو عامل مهم در پیدایش عیوب ساختاری فلش هستند. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر دوربین کانن با به کارگیری تجهیزات پیشرفته تاثیرات منفی این عوامل مخرب تعمیر فلاش دوربین را انجام می دهند تا این قطعه بدون افت کیفیت اولیه بازیابی شود.

با توجه به کاربرد بسیار زیاد دوربین‌های دیجیتال در مراسم مختلف، تعمیر دوربین کانن از جمله مواردی است که کاربران به آن نیاز دارند. خرابی دوربین کانن به دلایل مختلف ایجاد می‌شود که هر کدام شیوه تعمیر خاص خود را دارند. در این مقاله برآن شده‌ایم که شما را با انواع آسیب‌ها و صدماتی که ممکن است برای دوربین کانن پیش بیاید، آشنا کنیم، پس ما را تا انتهای بحث همراهی کنید.

تعمیر ال سی دی دوربین کانن

ال سی دی دوربین کانن یکی از قسمت‌های است که اغلب دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. در صورتی که این قطعه آسیب ببیند، عملا دوربین غیر قابل استفاده می‌شود. ال سی دی ممکن است در اثر ضربات مکانیکی، نفوذ گرد و خاک و یا نفوذ مایعات دچار صدمه شود. لازم به ذکر است که تابش نور خورشید هم اغلب موجب آسیب رسیدن به ال سی دی این دوربین می‌گردد.

ال سی دی از حساس‌ترین بخش‌های دوربین کانن است و هرگونه خطا در تعمیر آن می‌تواند عملکرد دستگاه را کاملا مختل کند. بنابراین توصیه می‌شود که برای تعمیر دوربین کانن در مواقع خرابی ال سی دی حتما از افراد ماهر و خبره کمک بگیرید.

تعمیر برد دوربین کانن

گاهی اوقات دوربین کانن خاموش شده و تلاش کاربر برای روشن کردن آن بی فایده است. در این حالت به احمال زیاد مشکل از جانب برد دستگاه است. دوربین کانن مجهز به یک برد اصلی است، این قطعه موظف است که بین همه قسمت‌های دوربین ارتباط برقرار کند. با توجه به این مطلب آسیب دیدن به برد می‌تواند، عملکرد دستگاه را کاملا مختل کند و آن را از کار بیندازد.

علت خراب شدن برد دوربین در اکثر موارد، آبخوردگی و یا وارد آمدن ضربه به دستگاه است. به منظور تعمیر دوربین کانن در این شرایط بی‌شک نیاز به کارشناس متبحر و با تجربه خواهید داشت. نمایندگی دوربین کانن با برخورداری از تکنسین‌های حرفه‌ای می‌تواند، شما را یاری رسانده و تعمیرات دوربین را در مدت زمات کوتاهی انجام دهد.

تعمیر دوربین کانن

برطرف کردن مشکل آبخوردگی دوربین کانن

آبخوردگی یکی از مسائل رایجی است که مالکان دروبین کانون را با مشکلات عدید روبرو می‌کند. در صورتی که به موقع برای رفع مشکل آبخوردگی دوربین کانن اقدام نشود، ممکن است سایر قطعات دستگاه را نیز خراب کند.

هنگام مواجه شدن با مشکل آبخوردگی، بلافاصله دستگاه را خاموش کنید، سپس کلیه متعلقات آن را مانند کارت حافظه، لنز و همچنین باتری را بیرون بیاورید. حال باید توسط یک تکه پارچه وسیله را خشک کرده و در اسرع وقت آن را به یک متخصص نشان دهید. کارشناسان نمایندگی با دقت بسیار نسبت به از بین بردن رطوبت موجود در دستگاه اقدام کرده و برای تعمیر دوربین کانن مشکل تمام قطعات معیوب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف می‌کنند.

تعمیر و تعویض شاتر دوربین کانن

شاتر دوربین یکی از قطعات حساس و مهم دوربین است که نقش باز و بسته شدن برای ثبت نور و تصویر بر عهده دارد. شاتر دوربین ها معمولاً از دو پرده ساخته شده است که یکی از آنها پرده جلویی و دیگری پرده عقبی نام دارد. در صورت بروز هرگونه مشکل، باید شاتر دوربین تعمیر یا تعویض شود. تعمیر و تعویض شاتر دوربین معمولاً پیچیده و زمان بر است و نیاز به مهارت و تخصص دارد. بنابراین، بهتر است تعمیر و تعویض شاتر دوربین را به نمایندگی کانن بسپارید.

نمایندگی تعمیر لنز دوربین کانن

لنز دوربین کانن نیز از جمله قطعاتی است که گاهی نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. دلایل مختلفی برای خرابی این قطعه وجود دارد که از جمله آن می‌توان به این موارد اشاره کرد:

به منظور تعمیر دوربین کانن در حالتی که لنز آن صدمه دیده است، توصیه می‌گردد که از نمایندگی‌ها معتبر دوربین کانن کمک بگیرید. تعمیرکاران این نمایندگی‌ها تجارب فراوانی داشته و به سرعت عیوب دستگاه را تشخیص می‌دهند و در اسرع وقت مشکلات دوربین را رفع می‌کنند.

رفع سختی لنز موقع جدا شدن از دوربین

از جمله مشکلات رایجی که اغلب کاربران با آن مواجه می‌شوند، سختی لنز موقع جدا شدن از دستگاه است. دلیل این مسئله نفوذ گرد و غبار به درون دوربین و یا ضربه خوردن آن است. تکنسین‌های نمایندگی برای تعمیر دوربین کانن در چنین مواقعی بسیار حرفه‌ای عمل کرده و عیوب دستگاه را به سرعت رفع می‌کنند.

تعمیر دوربین کانن

برطرف کردن مشکل شطرنجی شدن تصویر دوربین کانن

شطرنجی شدن تصویر دوربین کانن نیز موجب آزار مالکین این دستگاه می‌گردد و دردسرهای بسیاری را ایجاد می‌کند. این مشکل معمولا به دلیل کثیفی هد ایجاد می‌شود. برای رفع شطرنجی شدن تصویر ابتدا هد را تمیز کنید، در صورتی که مشکل حل نشد، دوربین خود را به نمایندگی تعمیرات بسپارید.

رفع مشکل نمایش ندادن تصویر در ال سی دی دوربین

مشکل عدم مشاهده تصویر در ال سی دی نیز یکی از مسائلی است که ممکن است برای دوربین‌های کانن به وجود بیاید. این امر اغلب به خاطر ایراد در مدار پردازش تصویر ایجاد می‌گردد. به منظور رفع مشکلات دوربین کانن در این موارد با یک کارشناس مشورت کنید و دوربین خود را برای تعمیر در اختیار او قرار دهید.

برطرف کردن آسیب پنل لمسی دوربین کانن

در صورت خراب شدن پنل لمسی، اختلال بسیاری در عملکرد دوربین به وجود می‌آید. اساسی‌ترین علت این مسئله آسیب رسیدن به ال سی دی، خراب شدن برد داخلی دستگاه و صدمه رسیدن به کابل ارتباط ال سی دی است. تعمیر دوربین کانن در این گونه مواقع به سهولت توسط تکنسین‌های نمایندگی دوربین کانن انجام خواهد شد.

تعمیر سنسور دوربین کانن

یکی از اقداماتی که برای تعمیر دوربین کانن انجام می شود، تعمیر یا تعویض سنسور است. سنسور یا حسگر، جزو مهم ترین بخش های دوربین های عکاسی است که نور را تامین می کند. اگر سنسورها ایرادی داشته باشند، عملیات ثبت و ذخیره تصاویر دچار مشکل می شود.

نکته دیگر این که تداوم مشکلات حسگر، زمینه را برای بروز ایرادات جدی تر در دوربین فراهم می کند. تعمیر سنسور دوربین کانن، بسته به نوع این قطعه، به روش های مختلف انجام می شود. البته فرقی ندارد که سنسور دوربین شما از نوع (CMOS) ، باشد یا(CCD)  و یا Foveon ، کارشناسان مجرب تعمیر دوربین canon، آن را به نحو احسن تعمیر کرده و در صورت نیاز، از یک سنسور جدید در دوربین استفاده می کنند.

تعمیر دوربین کانن

رفع ارور های دوربین کانن

گاهی باید برای تعمیر دوربین کانن، کدهای خطای آن را برطرف کرد. کدهایی مثل  Err 40، Err 30، Err 20 ، ارور Err 10 اختلال فایل، Error 99  بخشی از رایج ترین ارورهای دوربین کنون هستند که بروز مشکل در این دستگاه را نشان می دهند. این کدها در واقع نوعی هشدار هستند که از بروز ایراد در بخش های مختلف دوربین خبر می دهند. اگر مفهوم این ارورها را بدانید راحت تر می توانید آنها را برطرف کنید. اما بهتر است برای عیب یابی دقیق و رفع ارورهای دوربین کانن به صورت اصولی، از تعمیرکاران حرفه ای و مجرب کمک بگیرید.

رفع اختلالات مرتبط با لنز دوربین کانن

لنز قطعه ی اصلی هر دوربین است.یکی از مشکلات رایجی که احتمال دارد دوربین با آن رو به رو شود، مشکل گیر کردن لنز دوربین است. در اکثر موارد ضعیف شدن باتری‌ دستگاه و یا درست جا نگرفتن آن در سیستم دوربین موجب بروز این مشکل می شود. برای مقابله با چنین اختلالی در ابتدا باتری دوربین را چک کنید و از سلامت و نحوه ی قرار گرفتن آن در دستگاه اطمینان بیابید. البته ممکن است گرد و غبار کناره های لنز نیز باعث پیدایش ایراداتی در روند کاری آن شوند. سعی کنید علاوه بر پاکسازی دوره ای و مرتب لنز اطراف آن را هم با استفاده از اسپری های هوای فشرده تمیز نگه دارید. در صورت تداوم اشکالات پیش آمده در لنز با ما در مرکز تخصصی تعمیر دوربین کانن تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول تعمیرات دوربین کانن

معنی ارور 10 در دوربین کانن چیست؟

خطای 10 در دوربین کانن نشان دهنده وجود مشکل در فایل های روی کارت حافظه است. اگر ارور همچنان نشان داده می شود، لازم است دوربین توسط نمایندگی تعمیر دوربین کانن عیب یابی شود.

تعمیر دوربین کانن چقدر طول می کشد؟

در اغلب موارد تعمیرات در عرض 1 الی 24 ساعت انجام می شود. اما این زمان حدودی بوده و بسیاری عوامل مانند تهیه قطعه، نوع خرابی، مدل دوربین کانن و غیره در زمان تعمیر تاثیرگذار هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از مدت زمان تعمیر دوربین کانن و دریافت خدمات با نمایندگی تعمیر دوربین کانن تماس بگیرید.

آیا دوربین های کانن نیاز به سرویس دارند؟

شما به کیفیت دوربین‌ها و لنزهای کانن تکیه می‌کنید تا به شما در ایجاد تصاویر شگفت‌انگیز کمک کنند. برای کمک به حفظ کیفیت در شرایط مطلوب، تعمیر و نگهداری و سرویس منظم مورد نیاز است.

آیا لنز آسیب دیده دوربین کانن قابل تعمیر است؟

متأسفانه، لنزها آسیب ناپذیر نیستند و می توانند تحت تأثیر سقوط، رطوبت و ذرات قرار گیرند. اما خوشبختانه روش هایی برای رفع اکثر مشکلات مربوط به لنز و تعمیر آن وجود دارد.

3.7/5 (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید