تعمیر لنز دوربین کانن

یکی از مشکلاتی که صاحبان دوربین کانن با آن دست و پنجه نرم می‌کنند ، خرابی لنز دوربین آنهاست. خرابی لنز دوربین میتواند دلایل متفاوتی داشته باشد. در این مقاله سعی میکنیم به صورت کامل و جامع ، دلایل خرابی لنز دوربین کانن و نحوه ی تعمیر لنز دوربین کانن را برای شما توضیح دهیم.

در ابتدا این اطمینان را به شما میدهیم که خرابی لنز دوربین کانن شما هر علتی که داشته باشد ، تیم متخصص و مجرب تعمیر ما میتواند آن را رفع کند ؛ پس با خیال راحت ادامه‌ی مقاله را مطالعه کرده و با دلایل خرابی لنز دوربین کانن و نحوه ی تعمیر آن آشنا شوید.

تعمیر لنز دوربین کانن

دلایل خرابی لنز دوربین های  Canon

یکی از عمده ترین دلایل ، میتواند این باشد که لنز دوربین در معرض مستقیم تابش خورشید قرار گرفته است. همانطوری که چشم ها با تابش مستقیم و طولانی نور خورشید آسیب میبینند ، لنز دوربین نیز میتواند از این طریق میتواند آسیب ببیند.

نور لیزر

شاید برای شما عجیب باشد اما درست است. نور لیزر همانند نور خورشید میتواند باعث خرابی لنز دوربین شما شود. اگر لنز دوربین در طولانی مدت مورد اصابت نور لیزر ( مانند نور هایی که در مجالس تولد و عروسی وجود دارند ) قرار بگیرد ، ممکن است پیکسل آن بسوزد.

خرابی لنز دوربین بر اثر گرما و سرما

واضح و مبرهن است که داغی و حرارت بالا ، دشمن اصلی دوربین دیجیتال کانن است. فرض کنید دوربین شما در معرض مستقیم تابش نور خورشید یا هر نوع حرارت دیگری قرار بگیرد ، نتیجه چیزی جز ذوب شدن قسمت های پلاستیکی یا بی کیفیت شدن لنز دوربین شما نمیباشد. سرما و برودت هوا نیز به همین شکل است.

خرابی لنز دوربین بر اثر رطوبت و آب

از دیگر دلایلی که میتواند به لنز دوربین کانون شما آسیب برساند و تعمیر لنز دوربین کانن شما را حتمی سازد ، برخورد رطوبت و آب به لنز دوربین است. لنز دوربین کانن ، به هیچ وجه رابطه ی خوبی با آب و رطوبت ندارد. در صورتی که لنز دوربین کانن شما ضد آب نباشد ، عواملی مانند رطوبت ، مه ، آب و مایعات میتوانند لنز دوربین شما را خراب کنند. در صورت خرابی لنز دوربین ، خونسردی خود را حفظ کنید ؛ زیرا این مرکز با داشتن سالها سابقه عملی در راستای تعمیر لنز دوربین کانن ، میتواند به بهترین نحو لنز دوربین های کانن شما را تعمیر کنند ، درست مثل روز اول!

گرد و خاک دشمن اصلی لنز دوربین

ممکن است شما به عکاسی در طبیعت علاقه داشته باشید ، اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که گرد و غبار و خاک نباید به داخل دوربین نفوذ کند ؛ حتی اگر گرد و خاک روی لنز دوربین بنشیند و این امر تکرار شود ، میتواند باعث خرابی لنز دوربین شما شود ، در این صورت است که تعمیر لنز دوربین کانن شما واجب میشود. بهترین کار این است که اگر مجبور هستید به مدت طولانی از دوربین کانن خود در طبیعت استفاده کرده و عکاسی کنید ، آن را در کیف مخصوص خود قرار دهید.

نکات مهم در تعمیر لنز دوربین کانن

لنزهای دوربین های کانن ، بسیار حساس هستند. از آنجایی که لنز به خودی خود یکی از مهمترین قطعات دوربین های دیجیتالی به شمار می آید ، خرابی آن میتواند مشکلات زیادی را برای شما عکاسان ایجاد کند. از طرفی دیگر ، تعمیر قطعات دوربین کانن به تخصص و تجهیزات زیادی نیاز دارد. لذا از سپردن دوربین خود به مراکز نامعتبر جدا پرهیز نمایید. همکاران ما ، در مراکز تخصصی، با تجربیات فراوان و با استفاده از به روز ترین دستگاه های روز جهان ، آماده ی تعمیر لنز دوربین کانن شما هستند.

تعویض لنز دوربین کانن

علاوه بر تعمیر لنز دوربین کانن ، مراکز ما مجهز به قطعات اصل و اورجینال دوربین های کانن هستند که در صورت نیاز از این قطعات یدکی استفاده میشود تا با دقت و کیفیت هرچه تمام تر ، لنز دوربین شما ترمیم شده و عملکرد فوق العاده ای از خود نشان دهد.  درست مثل روزی که شما دوربین را از جعبه ی آن خارج کردید.

گارانتی پس از تعمیر قطعات دوربین کانن

علاوه بر تخصصی که کارشناسان  ما در تعمیر و تعویض لنز دوربین کانن دارند ، یکی دیگر از ویژگی هایی که در مراکز تخصصی تعمیر قطعات کانن وجود دارد ، خدمات فروش دوربین، تعمیر و خدمات پس از تعمیر است. نمایندگی کانن تمامی خدمات خود را گارانتی نموده است لذا با خاطری آسوده می توانید تعمیرات دوربین کانن را به این مرکز بسپارید و دوربین خود را همچون روز اول تحویل بگیرید. مدت زمان گارانتی با توجه به نوع مشکل و قطعه ی آسیب دیده متفاوت است.

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+