اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر دستگاه کپی کانن

 

دستگاه کپی کانن به عنوان یکی از باکیفیت‌ترین دستگاه‌های برند کانن، سال‌هاست که همراه کاربران در تمامی اداره‌جات می‌باشد. کیفیت ساخت و ظرفیت بالای کاغذ در دستگاه فتوکپی کانن موجب شده است که این دستگاه طرفداران زیادی داشته باشد؛ البته کیفیت ساخت این دستگاه به این معنا نیست که دستگاه کپی کانن، هرگز خراب نمی‌شود بلکه این دستگاه نیز مانند هر محصول دیگری درصورت استفاده نادرست خراب شده و به تعمیرات تخصصی نیاز پیدا می‌کند.

اگر شما هم از کاربران دستگاه کپی کانن هستید و با مشکلی در این دستگاه روبه‌رو شده‌اید، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن تماس بگیرید؛ تکنسین‌های این مرکز پس از تماس شما به آدرس مورد نظرتان اعزام می‌شوند تا با عیب‌یابی دقیق و تعمیر دستگاه کپی کانن ، مشکلات این دستگاه را با سرعت و کیفیت بالایی برطرف کنند. اگر دوست دارید بیشتر با خدمات نمایندگی فتوکپی کانن آشنا شوید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

تعمیر دستگاه کپی کانن

خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی کانن

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، وارد نشدن کاغذ به داخل دستگاه کپی و یا خارج نشدن کاغذ از دستگاه کپی، نشان‌دهنده خرابی قطعه‌ای به نام کاغذکش است که به آن پیکاپ هم گفته می‌شود؛ این قطعه از دستگاه کپی از دو بخش درونی و بیرونی تشکیل شده است که بخش درونی آن وظیفه کشیدن کاغذ به داخل دستگاه کپی را برعهده دارد و بخش بیرونی آن نیز وظیفه خارج کردن کاغذ از دستگاه کپی را برعهده دارد؛

بنابراین خرابی بخش درونی این قطعه موجب وارد نشدن کاغذ به دستگاه کپی می‌شود و خرابی بخش بیرونی آن نیز موجب گیر کردن کاغذ درون دستگاه کپی و خارج نشدن آن از این دستگاه می‌شود. در صورت بروز چنین مشکلاتی برای دستگاه کپی کانن با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز جهت تعمیر یا تعویض این قطعه در محل مورد نظر حاضر شوند.

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی کانن

یکی دیگر از قطعات دستگاه کپی که نقش مهمی را در پروسه چاپ بازی می‌کند، فیوزینگ است. مطمئناً تاکنون گرمای کاغذی که از دستگاه کپی خارج می‌شود را احساس کرده‌اید؛ درواقع این گرمای کاغذ به دلیل گذشتن کاغذ از زیر فیوزینگ است. فیوزینگ پس از اینکه درام، تونر را به کاغذ منتقل می‌کند با حرارت دادن تونر موجب حک شدن آن بر روی کاغذ می‌شود.

بنابراین درصورتی که کاغذ به صورت سفید یا خیلی کم رنگ از دستگاه کپی خارج شد درحالیکه کاملاً سرد بود و هیچ گرمایی در آن احساس نمی‌شد، می‌توان احتمال خرابی فیوزینگ دستگاه کپی را درنظر گرفت. بهتر است درصورت بروز چنین مشکلی با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز پس از حاضر شدن در محل مورد نظر با بررسی دقیق از خرابی این قطعه اطمینان حاصل کرده و به تعمیر یا تعویض تخصصی آن بپردازند.

تعمیر مین برد فتوکپی کانن

می‌توان گفت که مهم‌ترین قطعه دستگاه کپی که حکم ستون فقرات این دستگاه دارد، مین برد آن است که آن را با نام‌های دیگری مانند: مادربرد و برد اصلی هم می‌شناسند. مهم‌‌ترین نقش در دستگاه کپی را مین برد آن برعهده دارد به گونه‌ای که پردازش تمامی عملیاتی که در این دستگاه انجام می‌شود، برعهده مین‌برد است؛ علاوه‌بر این مین برد، ارتباط بین تمامی اجزا و قطعات دستگاه کپی را برقرار می‌کند. با تمامی این تعاریف، بدیهی است که خرابی مین برد دستگاه کپی، موجب اختلال در عملکرد کل دستگاه فتوکپی شود.

رایج‌ترین نشانه‌های خرابی مین برد دستگاه کپی کانن شامل: خاموش شدن ناگهانی این دستگاه، روشن نشدن دستگاه کپی، کپی نگرفتن دستگاه کپی و کار نکردن دستگاه کپی است. خرابی مین برد دستگاه کپی، یکی از جدی‌ترین اختلالات سخت‌افزاری این دستگاه می‌باشد که باید توسط تعمیرکاران حرفه‌ای مورد تعمیر قرار بگیرد؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که درصورت مواجه شدن با هر یک از نشانه‌های خرابی مین برد دستگاه کپی کانن، تعمیر دستگاه کپی کانن را به تکنسین‌های متخصص نمایندگی رسمی کانن بسپارید.

تعمیر درام دستگاه فتوکپی کانن

درام نقش کلیدی در دستگاه کپی دارد؛ درواقع چاپ محتوا بر روی کاغذ را مدیون این قطعه هستیم چراکه درام تونر یا جوهر را متناسب با نوع دستگاه کپی به کاغذ انتقال داده و موجب چاپ محتوا بر روی کاغذ می‌شود. با این وجود بروز برخی مشکلات در پروسه چاپ مانند چاپ خطوط بر روی کاغذ یا کاهش کیفیت چاپ به خرابی این قطعه اشاره دارد. تکنسین‌های نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن با بررسی و عیب‌یابی دقیق درام دستگاه کپی درصورت نیاز به تعمیر یا تعویض آن به صورت تخصصی می‌پردازند.

نمایندگی رسمی کانن ihc

نمایندگی رسمی کانن خدمات فروش و تعمیرات انواع دستگاه‌های کانن از دوربین‌های فوق‌العاده کانن گرفته تا دستگاه‌ها و ماشین‌آلات اداری کانن و پروژکتور کانن را به کاربران این دستگاه‌ها ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر که تمایل داشتید یکی از محصولات کانن را از یک مرکز معتبر خریداری کنید یا یکی از دستگاه‌های کانن را به یک مرکز تخصصی جهت عیب‌یابی و تعمیرات بسپارید، می‌توانید از خدمات ویژه تنها نمایندگی رسمی کانن در زمینه فروش و تعمیرات دستگاه‌های کانن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید