نمایندگی کانن
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی کانن

دستگاه کپی کانن به عنوان یکی از باکیفیت‌ترین دستگاه‌های برند کانن، سال‌هاست که همراه کاربران در تمامی اداره‌جات می‌باشد. کیفیت ساخت و ظرفیت بالای کاغذ در دستگاه فتوکپی کانن موجب شده است که این دستگاه طرفداران زیادی داشته باشد؛ البته کیفیت ساخت این دستگاه به این معنا نیست که دستگاه کپی کانن، هرگز خراب نمی‌شود بلکه این دستگاه نیز مانند هر محصول دیگری درصورت استفاده نادرست خراب شده و به تعمیرات تخصصی نیاز پیدا می‌کند.

اگر شما هم از کاربران دستگاه کپی کانن هستید و با مشکلی در این دستگاه روبه‌رو شده‌اید، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن تماس بگیرید؛ تکنسین‌های این مرکز پس از تماس شما به آدرس مورد نظرتان اعزام می‌شوند تا با عیب‌یابی دقیق و تعمیر دستگاه کپی کانن ، مشکلات این دستگاه را با سرعت و کیفیت بالایی برطرف کنند. اگر دوست دارید بیشتر با خدمات نمایندگی فتوکپی کانن آشنا شوید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

تعمیر دستگاه کپی کانن

خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن

تعمیر کارتریج دستگاه کپی کانن

هر گونه مشکلی که به چاپ کمرنگ، چاپ برگه سفید، نشناختن جوهر توسط دستگاه و غیره مربوط باشد، از ایراد در کارتریج است. تعمیر کارتریج و قطعات مربوط به آن از اصلی ترین خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن است. مشکل خود را برای اپراتورهای ما شرح دهید تا مشخص شود دقیقاً چه ایرادی برای کارتریج پیش آمده. البته پیش از آن مطمئن شوید که کارتریج جدید را به درستی نصب کرده اید یا خیر. همچنین باید چک کنید که آیا روکش طلقی کارتریج را باز کرده اید که جوهر بتواند روی کاغذ قرار گیرد یا خیر. حتی با کمی بررسی دقیق، می توانید تصمیم بگیرید به جای تعمیر بهتر است به تعویض کارتریج دستگاه کپی کانن بپردازید.

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی کانن

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، وارد نشدن کاغذ به داخل دستگاه کپی و یا خارج نشدن کاغذ از دستگاه کپی، نشان‌دهنده خرابی قطعه‌ای به نام کاغذکش است که به آن پیکاپ هم گفته می‌شود؛ این قطعه از دستگاه کپی از دو بخش درونی و بیرونی تشکیل شده است که بخش درونی آن وظیفه کشیدن کاغذ به داخل دستگاه کپی را برعهده دارد و بخش بیرونی آن نیز وظیفه خارج کردن کاغذ از دستگاه کپی را برعهده دارد؛

بنابراین خرابی بخش درونی این قطعه موجب وارد نشدن کاغذ به دستگاه کپی می‌شود و خرابی بخش بیرونی آن نیز موجب گیر کردن کاغذ درون دستگاه کپی و خارج نشدن آن از این دستگاه می‌شود. در صورت بروز چنین مشکلاتی برای دستگاه کپی کانن با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز جهت تعمیر یا تعویض این قطعه در محل مورد نظر حاضر شوند.

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی کانن

یکی دیگر از قطعات دستگاه کپی که نقش مهمی را در پروسه چاپ بازی می‌کند، فیوزینگ است. مطمئناً تاکنون گرمای کاغذی که از دستگاه کپی خارج می‌شود را احساس کرده‌اید؛ درواقع این گرمای کاغذ به دلیل گذشتن کاغذ از زیر فیوزینگ است. فیوزینگ پس از اینکه درام، تونر را به کاغذ منتقل می‌کند با حرارت دادن تونر موجب حک شدن آن بر روی کاغذ می‌شود.

تعمیر فیوزینگ دستگاه پی کانن

بنابراین درصورتی که کاغذ به صورت سفید یا خیلی کم رنگ از دستگاه کپی خارج شد درحالیکه کاملاً سرد بود و هیچ گرمایی در آن احساس نمی‌شد، می‌توان احتمال خرابی فیوزینگ دستگاه کپی را درنظر گرفت. بهتر است درصورت بروز چنین مشکلی با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز پس از حاضر شدن در محل مورد نظر با بررسی دقیق از خرابی این قطعه اطمینان حاصل کرده و به تعمیر یا تعویض تخصصی آن بپردازند.

تعمیر مین برد فتوکپی کانن

می‌توان گفت که مهم‌ترین قطعه دستگاه کپی که حکم ستون فقرات این دستگاه دارد، مین برد آن است که آن را با نام‌های دیگری مانند: مادربرد و برد اصلی هم می‌شناسند. مهم‌‌ترین نقش در دستگاه کپی را مین برد آن برعهده دارد به گونه‌ای که پردازش تمامی عملیاتی که در این دستگاه انجام می‌شود، برعهده مین‌برد است؛ علاوه‌بر این مین برد، ارتباط بین تمامی اجزا و قطعات دستگاه کپی را برقرار می‌کند. با تمامی این تعاریف، بدیهی است که خرابی مین برد دستگاه کپی، موجب اختلال در عملکرد کل دستگاه فتوکپی شود. با تعمیر مین برد کپی کانن در زمان درست و به موقع می توان از وارد شدن آسیب جدی به دستگاه جلوگیری نمود.

تعمیر مین برد کپی کانن

رایج‌ترین نشانه‌های خرابی مین برد دستگاه کپی کانن شامل: خاموش شدن ناگهانی این دستگاه، روشن نشدن دستگاه کپی، کپی نگرفتن دستگاه کپی و کار نکردن دستگاه کپی است. خرابی مین برد دستگاه کپی، یکی از جدی‌ترین اختلالات سخت‌افزاری این دستگاه می‌باشد که باید توسط تعمیرکاران حرفه‌ای مورد تعمیر قرار بگیرد؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که درصورت مواجه شدن با هر یک از نشانه‌های خرابی مین برد دستگاه کپی کانن، تعمیر دستگاه کپی کانن را به تکنسین‌های متخصص نمایندگی کانن بسپارید.

تعمیر درام دستگاه فتوکپی کانن

درام نقش کلیدی در دستگاه کپی دارد؛ درواقع چاپ محتوا بر روی کاغذ را مدیون این قطعه هستیم چراکه درام تونر یا جوهر را متناسب با نوع دستگاه کپی به کاغذ انتقال داده و موجب چاپ محتوا بر روی کاغذ می‌شود. با این وجود بروز برخی مشکلات در پروسه چاپ مانند چاپ خطوط بر روی کاغذ یا کاهش کیفیت چاپ به خرابی این قطعه اشاره دارد. تکنسین‌های نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن با بررسی و عیب‌یابی دقیق درام دستگاه کپی درصورت نیاز به تعمیر یا تعویض آن به صورت تخصصی می‌پردازند.

تعمیرات فتوکپی canon

خدمات تعمیر فتوکپی کانن

به عنوان بخشی از مهم ترین سرویس های تعمیر دستگاه کپی کانن، می توان به اقداماتی همچون تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتر بلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیرات در محل و ارائه مشاوره های تخصصی اشاره کرد.

تمامی خدمات با ضمانت نامه رسمی و معتبر نمایندگی کانن مرکز سخت افزار ایران همراه هستند و کیفیت و اصالت آنها تضمین شده است.

هزینه تعمیر دستگاه کپی کانن

قیمت تعمیر دستگاه کپی کانن و هر برند دیگری، با توجه به قطعات آسیب دیده و شدت خرابی آنها متفاوت است. وقتی شدت خرابی اجزای داخلی بالا نیست و می توان آنها را ترمیم کرد، لازم نیست مبلغ زیادی پرداخت کنید. اما گاهی تنها راه حل موجود، تعویض قطعاتی همچون برد و … است.

در این صورت، هزینه تعمیرات دستگاه فتوکپی کانن، به قیمت قطعه جدید هم بستگی دارد. درواقع باید قیمت قطعه یدکی جدید را نیز به هزینه نهایی تعمیرات اضافه کنید؛ این نکته را هم مد نظر داشته باشید که برخی از قطعات، گران تر هستند و نمونه اورجینال آنها به سختی پیدا می شود.

هزینه تعمیر دستگاه کپی کانن

تعمیرات کپی canon در محل

اگر فرصت مراجعه حضوری به تعمیرگاه و یا امکان جابجا کردن دستگاه را ندارید، می توانید از سرویس تعمیرات کپی کانن در محل استفاده کنید. جهت دریافت این خدمات، درخواست تعمیر دستگاه کپی کانن را ثبت کنید. پس از ارائه آدرس و اطلاعات درخواستی، تیم تعمیر در محل کپی به آدرس شما اعزام می شوند. تعمیرکاران ضمن عیب یابی دستگاه، قطعات آسیب دیده را ترمیم کرده و یا تعویض می نمایند. در صورت نیاز، دستگاه به تعمیرگاه منتقل می شود تا در آنها به شکل حرفه ای تر، بررسی و تعمیر گردد.

نمایندگی رسمی کانن ihc

نمایندگی رسمی کانن خدمات فروش و تعمیرات انواع دستگاه‌های کانن از دوربین‌های فوق‌العاده کانن گرفته تا دستگاه‌ها و ماشین‌آلات اداری کانن و پروژکتور کانن را به کاربران این دستگاه‌ها ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر که تمایل داشتید یکی از محصولات کانن را از یک مرکز معتبر خریداری کنید یا یکی از دستگاه‌های کانن را به یک مرکز تخصصی جهت عیب‌یابی و تعمیرات بسپارید، می‌توانید از خدمات ویژه تنها نمایندگی رسمی کانن در زمینه فروش و تعمیرات دستگاه‌های کانن استفاده کنید. در صورتی که ساکن تهران از خدمات کانن در تهران بهره مند شوید و همچینین ساکنان شهرستان ها می توانند از خدمات ما در شهرستان ها بهره مند شوند. 

نحوه عیب یابی دستگاه کپی کانن

جهت تعمیر دستگاه کپی کانن، عیب یابی دقیق و تشخیص دلیل مشکلات ایجاد شده در عملکرد دستگاه مهم ترین قدم است. اصلی ترین و کاربردی ترین راه حل برای عیب یابی دستگاه های کپی کانن، بررسی خطا ها و کد های دستگاه است. به عناون مثال کد 1600 نشان می دهد که در کارتریج مشکلی وجود دارد. عیب یابی دستگاه کپی کانن تخصصی بوده و توصیه میشود عیب یابی دستگاه را به نمایندگی کانن بسپارید.

4.4/5 (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید