اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات پرینتر کانن

تعمیرات پرینتر کانن در نمایندگی رسمی کانن

خاموش شدن ناگهانی پرینتر کانن، روشن نشدن پرینتر، گیر کردن کاغذ و نمایش خطوط بر روی صفحات چاپ شده در پرینتر کانن؛ همگی از رایج‌ترین مشکلات این دستگاه هستند که به دلایل متعددی به وجود می‌آیند؛ درصورتی که شما هم از پرینتر کانن استفاده می‌کنید و با چنین مشکلاتی در این دستگاه روبه‌رو شده‌اید، عیب‌یابی و تعمیرات پرینتر کانن را به نمایندگی رسمی پرینتر کانن بسپارید؛ تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید تا تکنسین‌های آن جهت ارائه خدمات تعمیر پرینتر کانن به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند. در ادامه این مطلب شما را با خدمات ویژه نمایندگی رسمی پرینتر کانن در زمینه تعمیر تخصصی پرینتر آشنا خواهیم کرد.

تعمیرات پرینتر کانن

خدمات تعمیرات پرینتر کانن

  • تعمیر برد پاور پرینتر کانن

چرا پرینتر کانن روشن نمی‌شود؟ چرا پرینتر کانن ناگهان خاموش می‌شود؟ یکی از دلایل بروز این مشکلات در پرینتر کانن، خراب شدن برد پاور این دستگاه است. درواقع برد پاور پرینتر نقش کلیدی در روشن شدن این دستگاه دارد چراکه این قطعه که به آن منبع تغذیه نیز می‌گویند جریان برق شهری را دریافت کرده و آن را به برق مورد نیاز برای قطعات و اجزاء دستگاه پرینتر تبدیل می‌کند؛ از این‌رو برد پاور با نوسانات برق شهری سر و کار دارد بنابراین بدیهی است که در صورت استفاده نکردن از محافظ برق دچار آسیب‌دیدگی شود و حتی بسوزد.

تعمیر و تعویض برد پاور پرینتر کانن یکی از تخصصی‌ترین خدمات نمایندگی تعمیر پرینتر کانن است؛ بنابراین بهتر است درصورت بروز چنین مشکلی عیب‌یابی و تعمیرات پرینتر کانن را به نمایندگی رسمی پرینتر کانن بسپارید.

 

  • تعمیر پیکاپ پرینتر کانن

چرا کاغذ به داخل دستگاه پرینتر کشیده نمی‌شود؟ چرا کاغذ درون دستگاه پرینتر گیر می‌کند؟ کشیده نشدن کاغذ به داخل این دستگاه یا گیر کردن کاغذ درون آن می‌تواند به دلیل خرابی قطعه‌ای به نام پیکاپ باشد که به آن کاغذکش پرینتر نیز گفته می‌شود؛ همانطور که از نام این قطعه پیداست، وظیفه کاغذکش کشیدن کاغذ به درون دستگاه پرینتر است؛ البته این قطعه از سه قسمت تشکیل شده است که شامل: قسمت ورودی، قسمت میانی و قسمت خروجی می‌باشد.

بخش ورودی کاغذکش وظیفه کشیدن کاغذ به داخل دستگاه، بخش میانی کاغذکش وظیفه رد و بدل کردن کاغذ بین بخش ورودی و خروجی و بخش خروجی این قطعه وظیفه خارج کردن کاغذ از دستگاه پرینتر را برعهده دارد؛اگر هر کدام از این بخش‌های کاغذکش خراب شود در عملکرد این قطعه اختلال به وجود می‌آید؛ برای مثال درصورت خرابی بخش ورودی کاغذکش، کاغذ به داخل دستگاه پرینتر کشیده نمی‌شود و در هنگام خرابی بخش میانی و خروجی این قطعه کاغذ درون پرینتر گیر می‌کند.

 

  • تعمیر درام پرینتر کانن

نمایش خطوط یا نقاط غیر عادی بر روی کاغذ نشان‌دهنده خرابی درام دستگاه پرینتر است. درام قطعه‌ای است که درون کارتریج قرار می‌گیرد و با غلطیدن بر روی صفحات، تصاویر را بر روی آن‌ها انتقال می‌دهد از این‌رو درام نقش بسزایی را در کیفیت چاپ صفحات در پرینتر بازی می‌کند. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن با دقت و کیفیت بالایی به عیب‌یابی و تعمیرات حرفه‌ای درام پرینتر کانن می‌پردازند و درصورتی که امکان تعمیر این قطعه وجود نداشته باشد آن را به صورت حرفه‌ای تعویض می‌کنند؛ بنابراین می‌توانید تعمیر یا تعویض درام پرینتر را نیز به تکنسین‌های نمایندگی پرینتر کانن بسپارید.

 

  • تعمیر مین برد پرینتر کانن

همانطور که اشاره کردیم یکی از دلایل روشن نشدن پرینتر کانن، خرابی برد پاور این دستگاه است اما یکی دیگر از دلایلی که موجب بروز این مشکل در پرینتر می‌شود، خرابی مین برد این دستگاه است. مین برد یا برد اصلی پرینتر بار تمامی پردازش‌ها و عملیات‌هایی که در این دستگاه صورت می‌گیرد را به دوش می‌کشد؛ بنابراین بدیهی است که درصورت خرابی مین برد پرینتر تمامی پردازش‌های صورت گرفته در این دستگاه متوقف شده و ناگهان خاموش شود و دیگر روشن نشود؛ در زمان بروز چنین مشکلی در پرینتر کانن با نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز با حاضر شدن در منزل شما به صورت تخصصی مشکل پرینتر کانن را برطرف کنند.

 

تعمیرات پرینتر کانن در محل

درصورت بروز هرگونه مشکلی برای پرینتر کانن می‌توانید با نمایندگی رسمی کانن تماس بگیرید تا تعمیرکاران و تکنسین‌های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه را به صورت تخصصی به شما ارائه دهند؛ پس از تماس شما با این مرکز تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن در محل مورد نظر حاضر می‌شوند و به عیب‌یابی دقیق پرینتر کانن می‌پردازند تا منشأ اصلی بروز مشکل در این دستگاه را پیدا کنند؛ سپس با تعمیرات تخصصی به رفع مشکل پرینتر کانن می‌پردازند و درنهایت با تست این دستگاه از رفع مشکلات آن اطمینان حاصل می‌کنند از این‌رو می‌توانید با اطمینان خاطر تعمیرات تخصصی پرینتر خود را به نمایندگی تعمیر پرینتر کانن بسپارید.

 

نمایندگی رسمی پرینتر کانن

نمایندگی رسمی پرینتر کانن ارائه دهنده خدمات فروش، عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی انواع پرینترهای کانن می‌باشد؛ جهت استفاده از خدمات فروش این مرکز می‌توانید به شعبه‌های متعدد آن در کلان‌شهرهای تهران و کرج مراجعه کنید و درصورت استفاده از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات پرینتر کانن توسط نمایندگی کانن می‌توانید با این نمایندگی تماس بگیرید تا تکنسین‌های متخصص آن جهت ارائه این خدمات به آدرس مورد نظر شما مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید