نمایندگی کانن
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات پرینتر کانن

خاموش شدن ناگهانی پرینتر کانن، روشن نشدن پرینتر، گیر کردن کاغذ و نمایش خطوط بر روی صفحات چاپ شده در پرینتر کانن؛ همگی از رایج‌ترین مشکلات این دستگاه هستند که به دلایل متعددی به وجود می‌آیند؛ درصورتی که شما هم از پرینتر کانن استفاده می‌کنید و با چنین مشکلاتی در این دستگاه روبه‌رو شده‌اید، عیب‌یابی و تعمیرات پرینتر کانن را به نمایندگی رسمی پرینتر کانن بسپارید؛ تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید تا تکنسین‌های آن جهت ارائه خدمات تعمیر پرینتر کانن به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند. در ادامه این مطلب شما را با خدمات ویژه نمایندگی رسمی پرینتر کانن در زمینه تعمیر تخصصی پرینتر آشنا خواهیم کرد

تعمیر پرینتر کانن در تهران

برای تعمیر پرینتر کانن در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران با ما تماس بگیرد. پرینتر کانن از برندهای پرطرفدار است. حال اگر دستگاه شما با مشکل روبرو شده است، برای مثال پرینت نمی گیرد، روی برگه ها خط می اندازد، کارتریج آن دچار اشکال شده و غیره، می توانید برای تعمیر پرینتر اقدام کنید.

تعمیرات تخصصی پرینترهای کانن در تهران به صورت کاملاً حرفه ای انجام می شود. تکنسین های تمام شعب پایتخت، آموزش های تخصصی دیده اند و سال ها تجربه تعمیر لوازم اداری دارند.

تعمیر پرینتر کانن در کرج

تعمیرات پرینتر کانن در استان البرز، در تمامی مناطق کرج انجام میشود. تمام خدمات تعمیرات دستگاه های پرینتر کانن را می توانید در نمایندگی کانن در کرج به صورت پذیرش در محل یا مراجعه ی حضوری دریافت نمایید. بنابراین حتی اگر مشکل نرم افزاری دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. اگر ممکن باشد، از راه دور به شما راهنمایی خواهیم داد، در غیر اینصورت باید دستگاه را برای عیب یابی توسط تکنسین نرم افزاری به مرکز تحویل دهید.

تعمیر پرینتر کانن در کرج

تعمیر پرینتر کانن در مشهد

در مشهد مرکز تعمیرات پرینتر کانن وجود دارد که خدمات تعمیرات، سرویس و غیره را ارائه می دهد. نمایندگی کانن در مشهد خدمات تعمیرات، سرویس و غیره را برای طیف وسیعی ای از پرینترهای کانن ارائه می دهد. درصورتیکه پرینتر کانن شما معیوب شده است، میتوانید جهت دریافت خدمات به نمایندگی کانن در مشهد مراجعه کنید.

خدمات تعمیرات پرینتر کانن

تعمیر برد پاور پرینتر کانن

چرا پرینتر کانن روشن نمی‌شود؟ چرا پرینتر کانن ناگهان خاموش می‌شود؟ یکی از دلایل بروز این مشکلات در پرینتر کانن، خراب شدن برد پاور این دستگاه است. درواقع برد پاور پرینتر نقش کلیدی در روشن شدن این دستگاه دارد چراکه این قطعه که به آن منبع تغذیه نیز می‌گویند جریان برق شهری را دریافت کرده و آن را به برق مورد نیاز برای قطعات و اجزاء دستگاه پرینتر تبدیل می‌کند؛ از این‌رو برد پاور با نوسانات برق شهری سر و کار دارد بنابراین بدیهی است که در صورت استفاده نکردن از محافظ برق دچار آسیب‌دیدگی شود و حتی بسوزد.

تعمیر و تعویض برد پاور پرینتر کانن یکی از تخصصی‌ترین خدمات نمایندگی تعمیر پرینتر کانن است؛ بنابراین بهتر است درصورت بروز چنین مشکلی عیب‌یابی و تعمیرات پرینتر کانن را به نمایندگی رسمی پرینتر کانن بسپارید.


 

تعمیر پیکاپ پرینتر کانن

چرا کاغذ به داخل دستگاه پرینتر کشیده نمی‌شود؟ چرا کاغذ درون دستگاه پرینتر گیر می‌کند؟ کشیده نشدن کاغذ به داخل این دستگاه یا گیر کردن کاغذ درون آن می‌تواند به دلیل خرابی قطعه‌ای به نام پیکاپ باشد که به آن کاغذکش پرینتر نیز گفته می‌شود؛ همانطور که از نام این قطعه پیداست، وظیفه کاغذکش کشیدن کاغذ به درون دستگاه پرینتر است؛ البته این قطعه از سه قسمت تشکیل شده است که شامل: قسمت ورودی، قسمت میانی و قسمت خروجی می‌باشد.

بخش ورودی کاغذکش وظیفه کشیدن کاغذ به داخل دستگاه، بخش میانی کاغذکش وظیفه رد و بدل کردن کاغذ بین بخش ورودی و خروجی و بخش خروجی این قطعه وظیفه خارج کردن کاغذ از دستگاه پرینتر را برعهده دارد؛اگر هر کدام از این بخش‌های کاغذکش خراب شود در عملکرد این قطعه اختلال به وجود می‌آید؛ برای مثال درصورت خرابی بخش ورودی کاغذکش، کاغذ به داخل دستگاه پرینتر کشیده نمی‌شود و در هنگام خرابی بخش میانی و خروجی این قطعه کاغذ درون پرینتر گیر می‌کند.


 

تعمیر درام پرینتر کانن

نمایش خطوط یا نقاط غیر عادی بر روی کاغذ نشان‌دهنده خرابی درام دستگاه پرینتر است. درام قطعه‌ای است که درون کارتریج قرار می‌گیرد و با غلطیدن بر روی صفحات، تصاویر را بر روی آن‌ها انتقال می‌دهد از این‌رو درام نقش بسزایی را در کیفیت چاپ صفحات در پرینتر بازی می‌کند. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن با دقت و کیفیت بالایی به عیب‌یابی و تعمیرات حرفه‌ای درام پرینتر کانن می‌پردازند و درصورتی که امکان تعمیر این قطعه وجود نداشته باشد آن را به صورت حرفه‌ای تعویض می‌کنند؛ بنابراین می‌توانید تعمیر یا تعویض درام پرینتر را نیز به تکنسین‌های نمایندگی پرینتر کانن بسپارید.


 

تعمیرات تخصصی پرینتر کانن

تعمیر مین برد پرینتر کانن

همانطور که اشاره کردیم یکی از دلایل روشن نشدن پرینتر کانن، خرابی برد پاور این دستگاه است اما یکی دیگر از دلایلی که موجب بروز این مشکل در پرینتر می‌شود، خرابی مین برد این دستگاه است. مین برد یا برد اصلی پرینتر بار تمامی پردازش‌ها و عملیات‌هایی که در این دستگاه صورت می‌گیرد را به دوش می‌کشد؛ بنابراین بدیهی است که درصورت خرابی مین برد پرینتر تمامی پردازش‌های صورت گرفته در این دستگاه متوقف شده و ناگهان خاموش شود و دیگر روشن نشود؛ در زمان بروز چنین مشکلی در پرینتر کانن با نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز با حاضر شدن در منزل شما به صورت تخصصی مشکل پرینتر کانن را برطرف کنند.


 

تعمیر هد پرینتر کانن

هد جزء قطعات داخلی یک پرینتر است که به آن امکان می دهد جوهر را روی کاغذ بپاشد. هد مخصوص پرینترهای جوهر افشان کانن است. دقت داشته باشید که اگر از دانش کافی برخوردار نیستید، توصیه می کنیم خودتان اقدام به تعمیر هد پرینتر خود نکنید و این کار را به نمایندگی کانن بسپارید. خرابی هد پرینتر کانن ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. شایع‌ترین علت این است که مقداری کثیفی چسبیده به هد و یا باقی مانده های کاغذ یا جوهر جامد باعث مسدود شدن هد می شود.  اگر کیفیت چاپ شما ضعیف است یا چاپگر شما اصلا چاپ نمی کند، ممکن است وقت آن رسیده باشد که هد پرینتر کانن خود را تعمیر و یا تعویض کنید.

تعمیرات پرینتر کانن در محل

درصورت بروز هرگونه مشکلی برای پرینتر کانن می‌توانید با نمایندگی رسمی کانن تماس بگیرید تا تعمیرکاران و تکنسین‌های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه را به صورت تخصصی به شما ارائه دهند.

 پس از تماس شما با این مرکز تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن در محل مورد نظر حاضر می‌شوند و به عیب‌یابی دقیق پرینتر کانن می‌پردازند تا منشأ اصلی بروز مشکل در این دستگاه را پیدا کنند. پس از عیب یابی دقیق و به تعمیرات تخصصی به رفع مشکل پرینتر کانن می‌پردازند و درنهایت با تست این دستگاه از رفع مشکلات آن اطمینان حاصل می‌کنند. از این‌رو می‌توانید با اطمینان خاطر تعمیرات تخصصی پرینتر خود را به نمایندگی تعمیر پرینتر کانن بسپارید.

تعمیرات پرینتر کانن در محل

هزینه تعمیرات پرینتر کانن

برای برآورد هزینه تعمیر پرینتر کانن یا هر برند دیگری، باید دستگاه کاملا عیب یابی شود. قیمت تعمیرات چاپگر، تا حد زیادی بستگی به این دارد که کدام قطعات آسیب دیده باشند. همچنین باید دید که اجزای آسیب دیده قابل ترمیم هستند یا باید تعویض شوند. ترمیم قطعات، بسیار کم هزینه تر از تعویض آنهاست چون قیمت قطعات اورجینال بالاست.

البته گاهی مشکل پرینتر با یک سری اقدامات ساده و ابتدایی برطرف می شود و اصلا نیازی به ترمیم یا جایگزین کردن قطعات نیست. تیم تعمیرات پرینتر نمایندگی کانن در مرکز سخت افزار ایران، چاپگر را بررسی و عیب یابی کرده و ضمن برآورد اولیه قیمت تعمیر، آن را به شما اعلام می کنند.

هزینه تعمیرات پرینتر کانن

خدمات تخصصی تعمیر پرینتر کانن

اقداماتی مثل تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض درام و تمیز کردن این قطعه، شارژ کارتریج پرینتر، تعمیر کاغذکش و بخش های مختلف آن، تعمیر و تعویض مین برد، تعمیرات برد پاور، تعمیر اپتیک، ترمیم سنسورها، تعویض خازن های آسیب دیده، شارژ تونر، تعویض دولوپر، تعمیر و تعویض دکمه ها، تعویض کابل ها و اتصالات فرسوده و آسیب دیده و رفع مشکلات عملکردی دستگاه، مهم ترین خدمات تعمیر پرینتر کانن هستند. ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران در پایان تعمیرات به شما ارائه می شود تا از اصل بودن خدمات و قطعات استفاده شده مطمئن شوید.

نمایندگی رسمی پرینتر کانن

نمایندگی رسمی پرینتر کانن ارائه دهنده خدمات فروش، عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی انواع پرینترهای کانن می‌باشد؛ جهت استفاده از خدمات فروش این مرکز می‌توانید به شعبه‌های متعدد آن در کلان‌شهرهای تهران و کرج مراجعه کنید و درصورت استفاده از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات پرینتر کانن توسط نمایندگی کانن می‌توانید با این نمایندگی تماس بگیرید تا تکنسین‌های متخصص آن جهت ارائه این خدمات به آدرس مورد نظر شما مراجعه کنند.

سوالات متداول کاربران تعمیرات پرینتر کانن

چرا پرینتر کانن کاغذ را سیاه چاپ می کنه؟

از دلایل سیاه شدن برگه هنگام پرینت در پرینتر کانن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ایراد در درام
 • مشکل در تونر
 • خرابی کارتریج
 • و غیره

توصیه می شود جهت بررسی و عیب یابی پرینتر به نمایندگی کانن مراجعه کنید.

علت صدا دادن پرینتر کانن چیه؟

از دلایل صدا دادن پرینتر کانن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • معیوب بودن چرخ دنده های پرینتر کانن
 • ایراد در مگنت
 • خرابی بخش فیوزینگ پرینتر
 • خراب شدن ریل اسکنر
 • خرابی موتور پرینتر یکی از دلایل اصلی صدا دادن پرینتر کانن
 • خراب شدن کارتریج یکی از دلایل رایج صدا دادن پرینتر کانن
 • خراب شدن کاغذ کش پرینتر کانن

توصیه می شود جهت عیب یابی و تعمیر تخصصی پرینتر با گارانتی با نمایندگی canon تماس بگیرید.

هر چند وقت یکبار پرینتر کانن باید سرویس شود؟

برای جلوگیری از مشکلات و اطمینان از عملکرد بهینه پرینتر، باید چند کار برای  نگهداری منظم را انجام دهید و هر 6 ماه یا سالی یک بار سرویس تخصصی را در نظر بگیرید. البته پرینتر های کانن که برای چاپ چند فایل در هفته استفاده می‌شوند، احتمالاً فقط به سرویس سالیانه نیاز دارند، در حالی که چاپگرهای اداری که تقاضا و چاپ بالایی دارند، نیاز به سرویس بیشتری دارند. با مراقبت و نگهداری مناسب، پرینتر کانن شما می تواند چندین سال دوام بیاورد.

4.4/5 (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید