جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

شارژ کارتریج پرینتر کانن

مواد مصرفی پرینترهای کانن و تمامی برند ها فارغ از نوع مدل، تونر یا جوهر است. شارژ تونر کارتریج پرینتر کانن به معنای پر کردن دوباره ی آن است. این مرحله باید با دقت بالایی انجام شود بدلیل اینکه کاهش کیفیت چاپ از معایب شارژ کارتریج اشتباه و نادرست است که بهتره به جای شارژ کارتریج، به طور کامل آن را تعویض کنید. هزینه تعویض کارتریج کانن از شارژ آن بیشتر است.

شارژ تونر کارتریج پرینتر

زمان مناسب شارژ کارتریج

کاهش کیفیت چاپ یکی از علائم اصلی است که نشان دهنده ی نیاز به شارژ کارتریج پرینتر کانن می باشد. البته نمی توان به طور دقیق این نشانه را به کارتریج ارتباط داد. اما در اکثر اوقات چاپ بسیار کم رنگ پرینترهای کانن ناشی از به اتمام رسیدن تونر کارتریج است. 

مراحل شارژ تونر کارتریج پرینتر

برای شارژ تونر کارتریج پرینتر ابتدا کارتریج را از پرینتر خارج نمایید سپس پیچ های کارتریج را باز کرده و پوشش رویی را بردارید. در مرحله بعدی باید درام کارتریج را خارج نموده و با استفاده از سرنگ مخصوص اقدام به شارژ تونر کارتریج چاپگر نمایید. در پایان کار نیز باید مجدد درام در جایگاه خود قرار گیرد و پیچ های کارتریج بسته شود. برای مشاهده جزئیات بیشتر  ویدئو آموزش شارژ کارتریج پرینتر را ببینید.

اینو بخون حتما به کارت میاد : آموزش نحوه باز و بسته کردن کارتریج در پرینتر

فیلم آموزش شارژ کارتریج پرینتر کانن

پخش ویدیو

هزینه شارژ کارتریج پرینتر کانن

هزینه شارژ کارتریج پرینتر کانن به مدل کارتریج، مدل پرینتر کانن، نوع مواد مصرفی(جوهر یا تونر)، پرینتر رنگی یا سیاه و سفید بستگی دارد. در حال حاضر امکان اعلام هزینه وجود ندارد و شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت شارژ کارتریج پرینتر کانن و دریافت خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا همکاران ما در واحد پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

4.7/5 (15 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید