نمایندگی کانن
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر برد اسکنر کانن

اسکنر یکی از دستگاه هایی است که در سازمان ها و اداره های متعدد به صورت همه روزه از آن استفاده می شود. تمامی فعالیت های اسکنر زیر نظر برد اصلی آن انجام می شود. بنابراین یک اختلال فنی به ظاهر جزیی خیلی ساده کارایی برد و ابعاد فنی اسکنر را از بین می برد. در چنین شرایطی اسکنر به دستگاه بلا استفاده ای تبدیل می شود. تعمیر برد اسکنر کانن و یا سایر برندهای موجود در بازار باید با دقت و مهارت بالایی طبق پارامترهای استاندارد صورت پذیرد. در ادامه ی مقاله ی پیشرو جنبه های اصلی تعمیر برد اسکنر canon را بررسی می کنیم.

تعمیر برد اسکنر کانن

اهمیت تعمیر برد اسکنر کانن

همان طور که گفته شد، تعمیر برد اسکنر کانن برای استفاده ی دوباره ی چاپگر ضرورت دارد. تعمیر کار می بایست با دقت بالا و دانش به روز خود کارایی برد را بررسی نماید. فراموش نکنید که تعمیر برد اسکنر canon یک پروسه ی کاملا تخصصی است. دستکاری ناشیانه ی اجزای درونی اسکنر باعث سرایت خرابی از قطعه ای به قطعه ی دیگر خواهد شد. از طرفی نباید به هیچ عنوان برای ترمیم وضعیت برد، به بدنه ی دستگاه ضربه بزنید. برد قطعه ی حساسی است که در مقابل پیدایش مشکل اصابت ضربه نیز از عملکرد اصلی خود دور می شود.

اگه می خوای علت خطای اسکنر یا Scanner Error 22 در پرینتر رو بدونی با من همراه شو و این مقاله رو دنبال کن! 🧐

نشانه های خرابی برد اسکنر 

اصلی ترین نشانه ی فرا رسیدن زمان تعمیر برد اسکنر کانن، روشن نشدن کلی دستگاه است. این حالت می تواند بسیار نگران کننده و آزاردهنده باشد. اما ابتدا باید وضعیت سیم های برق اسکنر و محل اتصال آن ها را بررسی نمایید.

کند شدن اسکن اسناد

اگر اسکنر مورد استفاده ی شما در ثبت و ضبط اسناد بسیار کند عمل می کند، احتمالا ایرادی در برد آن وجود دارد. اما در برخی از مواقع چنین مشکلی را می توان با یک بار ریستارت کردن چاپگر برطرف نمود.

خاموشی ناگهانی اسکنر

خاموشی ناگهانی اسکنر می تواند در طول روز بارها اتفاق بیفتد. روشن کردن دوباره ی اسکنر را کنسل کرده و برای تعمیر دستگاه اقدام کنید.

اسکن نکردن اسناد

احتمال دارد تعمیر برد اسکنر کانن با عدم واکنش دستگاه به ارسال دستورات اسکنر الزامی شود. در این حالت می توانید دکمه ی سبز پاور را مشاهده کنید، اما سیستم قادر به برقراری ارتباط با اسکنر نیست.

تعویض برد اسکنر کانن به جای تعمیر آن

تعمیر برد اسکنر کانن باید متناسب با خرابی های موجود در آن باشد. زمانی که اختلالات سیستم شدت زیادی بیابد، تعمیر جای خود را به تعویض می دهد. آبخوردگی و سوختگی برد اسکنر canon در اثر اعمال ولتاژهای غیر استاندارد دو دلیل اصلی ضرورت یافتن تعویض برد اسکنر می باشد.

تعمیرات برد اسکنر کانن

به هر حال مشکل هر چه باشد، به بهترین شکل ممکن در نمایندگی رسمی کانن شکل می گیرد. تعرفه ی قیمتی مناسب و ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی دو امتیاز اصلی پروسه ی تعویض برد اسکنر می باشند. جهت کسب راهنمایی های بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید