نمایندگی کانن
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر پلاتر کانن

پلاتر یک دستگاه چاپ ویژه است که برای چاپ تصاویر گرافیکی و یا ترسیم هایی با سایزهای بسیار بزرگ کاربرد دارد. پلاتر کانن از هر مدلی که باشد از کیفیت بی نظیری برخوردار است. اما به هر حال پلاتر نیز مانند دستگاه های کپی و پرینترهای لیزری و جوهرافشان، همواره در معرض خطر استهلاک قرار می گیرد.

تعمیر پلاتر canon یک موضوع کاملا تخصصی است که زیر نظر کارشناسان مجرب صورت پذیرد. نمایندگی رسمی کانن با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش به روز تکنسین های ماهر خود پروسه ی ترمیم پلاتر canon را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. در ادامه شما را با ابعاد کلی این روند تعمیراتی آشنا می سازیم.

تعمیر پلاتر کانن

کاربرد پلاتر canon در محیط اداری

همان طور که گفته شد، پلاتر کانن یک سیستم کاربردی برای چاپ تصاویر گرافیکی عریض است. این دستگاه می تواند تصاویر خطی درست شده در نرم افزارهایی که خروجی خطی دارند را به صورت برش بر روی کاغذ منعکس کند و امکان جداسازی طرح ها را برای کاربر فراهم سازد.

پلاتر برای عملیات تکمیلی خود از لمینیتور جهت لمینت پلات چاپ شده استفاده می کند. با لمینت کردن پلات چاپ شده، براقیت و روشنایی اثر چاپی بیشتر شده و از طرفی عمر اثر چاپی نیز افزایش چشم گیری می یابد. بنابراین کاملا طبیعی است که در بسیاری از محیط های اداری استفاده از چنین سیستمی الزامی

رفع مشکلات پلاتر کانن

پلاتر کانن و یا سایر برندهای موجود در بازار به دو گروه کلی تقسیم می شود:

پلاترهای الکترواستاتیک:

پلاترهایی که از کاغذ خاصی با پوشش ویژه استفاده می ‌کنند.

پلاترهای معمولی:

پلاترهایی که از کاغذهای معمولی استفاده می ‌کنند.

هر دو نوع این سیستم ها برای رسم ترسیم های گرافیکی موجود در کامپیوتر ساخته می شوند و ممکن است با مشکلات ساختاری متفاوتی چون خرابی هد، از کار افتادگی فیوزینگ، پرس و لیزر اسکنر، خرابی کابل کریج، ناکارآمدی انکودر، فرمتر، بردهای دیکودر، بلت و تسمه ی موجود در پلاتر رو به رو شوند. برای رفع عیوب موجود در پلاتر با واحد پشتیبانی نمایندگی کانن تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر دریافت سرویس تعمیر در محل ثبت کنید.

تعویض قطعات پلاتر

اگر تعویض قطعه ای از پلاتر کانن ضرورت یابد، نمایندگی رسمی کانن به طور حتم از نمونه ی اورجینال مشابه استفاده خواهد کرد تا هیچ گونه افت کیفیتی شامل حال دستگاه نگردد. فراموش نکنید که استفاده از قطعات تقلبی و نامرغوب می تواند به طور کامل کارایی پلاتر را نابود سازد.

البته گاهی اوقات یک سرویس دهی اصولی و استاندارد راه حل مشکلات ساختاری پلاتر canon است. به هر حال مشکل هر چه باشد، کارشناسان ما آن را طی مدت زمان کوتاهی برطرف می سازند. لازم به ذکر است که کلیه ی مراحل ترمیم و بازیابی عملکرد اصلی پلاتر به همراه گارانتی عرضه می شود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید