نمایندگی کانن
جستجو کردن
Close this search box.

نمایندگی فکس کانن

چنانچه به دنبال مرکزی معتبر برای خرید یا تعمیر دستگاه های فکس برند کانن هستید، می توانید به نمایندگی فکس کانن در مرکز سخت افزار ایران مراجعه کنید. این مرکز با برخورداری از امکانات پیشرفته و نیز کادری حرفه ای و دوره دیده، انواع سرویس های مربوط به فروش و تعمیر تخصصی این محصول را به دارندگان آن ارائه می دهد. پرسنل هریک از بخش های فروش و تعمیرات نمایندگی مجاز فکس کانن، افرادی با تجربه هستند که به شکل ویژه در حوزه مورد نظر دوره دیده اند. مدیریت نمایندگی canon، مشتری مداری را به عنوان هدف اصلی این مجموعه در نظر گرفته و کلیه پرسنل را موظف به رعایت این اصل مهم نموده است. برای آشنایی با خدمات پس از فروش و تعمیرات فکس و اطلاع از نحوه سرویس دهی نمایندگی فکس canon ادامه مطلب را دنبال کنید.

نمایندگی فکس کانن

خدمات تخصصی نمایندگی فکس کانن

نمایندگی مجاز فکس کانن، خدماتی را در زمینه فروش، تعمیرات تخصصی و سرویس های پس از فروش به دارندگان این دستگاه ارائه می دهد. این خدمات شامل نصب و راه اندازی دستگاه، بررسی و رفع مشکلات عملکردی فکس، تعویض قطعات معیوب، تعمیرات تخصصی، تست دستگاه پس از نصب و اطمینان از عملکرد درست آن، ارائه مشاوره های تعمیراتی به کاربران، ارائه توضیحاتی به کاربران در مورد نحوه عملکرد محصول خریداری شده و سرویس دستگاه در محل می گردد. خدمات پس از فروش نمایندگی فکس کانن دارای ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران هستند و کاربران می توانند هرگونه مشکل احتمالی را در بازه زمانی مشخص شده پیگیری کنند.

 

فروش فکس کانن

بدون شک شما هم ترجیح می دهید دستگاه فکس خود را از یک مجموعه مطمئن خریداری کنید تا از اصل بودن آن اطمینان داشته باشید. نمایندگی مجاز فکس کانن در مرکز سخت افزار ایران برای تحقق این هدف شما راه اندازی شده است. شما می توانید برای خرید مدل های مختلف دستگاه فکس برند کانن به صورت اورجینال از طریق این مجموعه اقدام کنید. کارشناسان فروش فکس کانن شما را راهنمایی می کنند تا بهترین انتخاب را بر اساس بودجه و نوع کاربری مورد نظرتان داشته باشید. پس از خرید دستگاه فکس مورد نظرتان، به شما ضمانت نامه ای ارائه می شود که نشان دهنده اصل بودن دستگاه است. همچنین این ضمانت نامه، امکان بهره مندی از خدمات پس از فروش را به شما می دهد. برای اطلاع از موجودی دستگاه و شرایط عرضه، با واحد فروش نمایندگی فکس canon تماس بگیرید.

 

تعمیرات فکس کانن

تعمیرات فکس کانن، شامل مجموعه اقداماتی است که موجب عیب یابی و برطرف کردن مشکلات این دستگاه می شوند. تکنسین های مجرب در واحد تخصصی تعمیرات نمایندگی فکس کانن، ضمن بررسی دستگاه و بخش های مختلف آن، اجزاء آسیب دیده را ترمیم و تعویض می کنند.

اقداماتی همچون تنظیم دستگاه فکس، تعمیر و تعویض برد الکترونیکی، تعمیر کاور، سرویس دوره ‌ای و تمیز کردن دستگاه، تمیز کردن ترمال هد، تعمیر و تعویض قطعه فیوزینگ یا هیتر، تعمیر و تعویض کاربن، تعمیر و تعویض قطعه کاست، تعمیر و تعویض کاغذکش، تعمیر و تعویض قطعه تغذیه کننده اتوماتیک، رفع عیب کار نکردن دستگاه و متصل نشدن آن به تلفن، تعمیر درام، تعمیر فیلم، تعمیر و تعویض دکمه های روی دستگاه، تعمیر و تعویض سوکت، تعمیر و تعویض چرخ دنده ها، رفع عیب وجود صدا هنگام کار فکس، بررسی کدهای نشان داده شده در صفحه و رفع آنها و اقداماتی از این دست، بخشی از روند تعمیر دستگاه فکس کانن به شمار می روند.

 

مشکلات رایج دستگاه فکس کانن

دستگاه های فکس به دلیل نوع عملکرد و ساختاری که دارند، ممکن است دچار ایراداتی شده و بعضا به درستی کار نکنند. فکس با استفاده از خط تلفن یا اینترنت، اسناد را به مقصدی مشخص ارسال می کند و وجود ایراد در این بخشها هم می تواند منجر به مختل شدن روند کاری دستگاه شود. یکی از اصلی ترین مشکلات دستگاه های فکس که کاربران بسیاری هم با آن مواجه می شوند، مربوط به زمانی است که چند برگه با هم به داخل دستگاه کشیده می شود یا این که اصلا کاغذ وارد دستگاه نمی شود.

وجود خطوط اضافه روی برگه هم مسئله دیگری است که باید به صورت تخصصی بررسی شود. ارسال نشدن فکس به مقصد هم جزء ایراداتی است که معمولا ایجاد شده مشکل ساز می گردد. در کنار همه موارد ذکر شده، شنیده نشدن بوق آزاد از دستگاه فکس، عدم دریافت خودکار فکس، افت کیفیت فکس های دریافتی و مواردی از این دست هم دیگر مشکلات رایج این دستگاه هستند. تیم تعمیرات نمایندگی فکس کانن ضمن عیب یابی دقیق دستگاه، هریک از ایرادهای ذکر شده را به شکل حرفه ای برطرف می کنند.

 

عیب یابی فکس کانن

اولین مرحله در تعمیر فکس کانن یا هر دستگاه فکس دیگری، عیب یابی آن است. وجود هر نوع اختلال در خط تلفن یا شبکه اینترنت، عملکرد فکس را مختل می کند. مشکلات برق هم بر روند کار این دستگاه تاثیر می گذارند. اگر چند برگه به صورت همزمان داخل دستگاه کشیده می شوند، احتمالا ADF یا کاغذکش اتوماتیک دچار ایراد شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. آلودگی شیشه اسلیت هم باعث افت کیفیت فکس های ارسالی و لکه دار بودن آنها می شود. همچنین کارشناسان نمایندگی فکس کانن برای عیب یابی این دستگاه، تنظیمات را بررسی و در صورت نیاز، آن را اصلاح می کند. پس از پایان روند عیب یابی، تعمیرکار می تواند بهترین روش تعمیر را انتخاب و اجرا کند.

 

رفع مشکل ارسال نشدن فکس

همانطور که در بخش های قبل اشاره شد، یکی از خدمات نمایندگی فکس کنون، رفع مشکلات عملکردی این دستگاه است. ارسال نشدن فکس، از جمله ایرادهایی است که کاربران با آن مواجه می شوند. قطعی یا خرابی اتصالات، قطع شدن مودم (در دستگاه هایی که با اینترنت کار می کنند) مشکل در ارتباط بین مودم و خط تلفن و خرابی قطعات داخلی، دلایل اصلی ارسال نشدن فکس در دستگاه فکس کانن و دیگر برندها محسوب می شوند. به محض برطرف شدن هریک از دلایل ذکر شده، مشکل دستگاه نیز رفع شده و فکس های مورد نظر به راحتی ارسال می شوند. کادر تعمیرات نمایندگی فکس کانن پس از عیب یابی دستگاه و ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده، مشکل را برطرف می کنند تا به راحتی با دستگاه کار کنید.

 

تعمیر فکس کانن در محل

ممکن است به هر دلیلی، فرصت مراجعه به تعمیرگاه برای ترمیم دستگاه فکس را نداشته باشید. در این صورت می توانید از خدمات تعمیر فکس کانن در محل بهره مند شوید. نمایندگی فکس کانن برای راحت تر کردن تعمیرات این دستگاه و کاستن از زحمات و دردسرهای کاربران، اقدام به ارائه سرویس در محل فکس نموده است. برای استفاده از این سرویس، کافی است با واحد تعمیرات کانن تماس گرفته و مشکل دستگاه را با همکاران ما در میان بگذارید. کارشناسان مجرب تعمیرات دستگاه فکس، در اولین فرصت به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و اقدامات لازم برای ترمیم این محصول را انجام می دهند. تیم اعزامی از مهارت و تجربه کافی در حوزه تعمیرات دستگاه فکس برخوردار بوده و می توانند این دستگاه را به بهترین شکل تعمیر نمایند.